Revisionsdatum: 2005-06-06
Nr Datum Karta Banläggare Telefon Noteringar
1 04-05 Bråten Mats Folker 728623  
2 04-12 Timsås/Loviselund Per Ljungström 35703 Delvis Stads-OL
3 04-19 Fuxboudden Gunnar Nyman 38423 Sportident
4 04-26 Storängen Sven & Ann-Marie
Dahlskog
55274  
5 05-03 Viken DOK 41097  
6 05-10 Högåsen Sven-Erik Brodin 57788  
7 05-17 Södra Lersjön  Walter Keller 33670  
8 05-31 Stensta KOK 0550-33357 Vägvisning från E 18
9 06-07 Norhammar Lars O Eriksson 57451  
10 06-14 Storängen Folke Andersson 50979  
11 06-21 Timsås/Loviselund Christer Nälemark 55319  
12 06-28 Råbäck DOK 41097  
13 07-05 Villingsberg Väst Jonas Thelander 33234  

SEMESTER    -    UPPEHÅLL

14 08-02 Lersjön Södra Anders Elofsson 722090  
15 08-09 Harberget KOK 0550-33357 Vägvisning från Cabby
16 08-16 Villingsbeg Väst Krister Kjellgren 30190  
17 08-23 Valåsen Jan-Olov Bäck 57041  
18 08-30 Högåsen Folke Andersson    Motionsbudkavle
19 09-06 Viken DOK 41097  
20 09-13 Lunedet Nya Björn Svensson 39350 Kort/sprint
21 09-20 Valåsen Lennart Sibeck 39530  
22 09-27 Äspedalen Welander/Larslin W. 723030 L. 39094   Sportident
23 10-04 Norhammar Henrik Lindblad 57868  
24 10-11 Björkvall/Garnison KOK 0550-33357 Saml. Björkvallen
25 10-18 Timsås/Loviselund Bo Gustavsson 33205 Delv. 
Stads-OL/natt OL

Slut på sommarens program

26 11-03 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL
27 11-10 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL
28 11-17 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL
29 11-24 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL
30 12-01 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL
31 12-08 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL
32 12-15 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL
33 12-24 Stadsorientering Anette Larslin 39094 Ungsdomssek.Stads-OL

Klicka här om du vill titta på föregående år
1999
2000
2001
2002
2003
2004


Webmaster: bengt.gruvberger@swipnet.se
Senast ändrad: 2008-03-29